Strandkézi MEFOB 2016

strandkezi kep

Kedves Hallgatók,

A Strandkézilabda Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság versenykiírását a csatolmányban találják.

VERSENYKIÍRÁS

A verseny helye, ideje: 2016. július 12-13., 8:00 – 20:00. Velence, EFOTT

Résztvevők: Intézményenként egy női és egy férfi csapat az Általános versenykiírás 2.5.1.; 2.5.2.; 2.5.3. pontjai alapján, maximum 8-8 csapat.

Nevezés: Nevezni 2016. július 8, 14:00-ig lehet a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen.

Nevezhet bármely magyarországi egyetemi és főiskolai csapat. Egy csapatban mérkőzésenként maximum 10 fő szerepelhet. A csapat tagjai a nevező intézmény hallgatói lehetnek. A meccseken csak a nevezési lapon szereplő játékosok vehetnek részt. A nevezés feltétele a nyilatkozat kitöltése, mellyel a torna résztvevői nyilatkoznak arról, hogy saját felelősségükre lépnek pályára, a rendezők nem felelősek az esetleges sérülésekért, illetve hogy a versenykiírást elolvasták, elfogadták. Csapatok közötti átjátszásra nincs lehetőség a tornán.

Várjuk a csapatok jelentkezését!

Üdvözlettel,

MEFS, TSI