Testnevelési és Sport Intézet

Műszaki Felsőoktatási Sportnapok

A XLIV. Műszaki Felsőoktatási Sportnapok résztvevői

Dunaújvárosi Főiskola

Kecskeméti Főiskola

Óbudai Egyetem, Budapest

Pannon Egyetem, Veszprém

Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki Kar

Széchenyi István Egyetem, Győr

 

Program

 

Október 28. (hétfő)

09.00                 Technikai értekezlet

                           Pannon Egyetem Testnevelési és Sport Intézet Tárgyaló- Versenyiroda

                          Névsorok leadása

                          8200 Veszprém, Egyetem utca 10.

10.00–               Versenyek a programfüzet szerint

19.30                 Vezető testnevelők tanácskozása

Pannon Egyetem Testnevelési és Sport Intézet Tárgyaló- Versenyiroda

8200 Veszprém, Egyetem utca 10.

20.00                 Pannon Egyetem Rektorának fogadása 

Pannon Egyetem B épület, fölszint 

8200 Veszprém, Egyetem utca 10.

20.30                 Hallgatók baráti találkozója

                          Pannon Egyetem, Diákcentrum

                          8200 Veszprém Wartha Vince u. 1.

Október 29. (kedd)

          09.00-                Helyosztók, döntők

          14.30                 Ünnepélyes eredményhirdetés

                          Pannon Egyetem, Testnevelési és Sport Intézet, Tornacsarnok

                          8200 Veszprém, Wartha Vince utca 3.

 

ASZTALITENISZ                                          Szakágvezető: Bélafiné Bakó Katalin

Helyszín:        Veszprémi Rendőrkapitányság Tornaterme

8200 Veszprém, Bajcsy-Zsilinszky E. u. 2.

Dunaújváros                                                  Veszprém

Kecskemét                                                     Győr

Óbuda

Október 28. hétfő 

 

11.00-tól folyamatosan

Óbuda – Veszprém                           

Dunaújváros – Kecskemét

Veszprém – Győr

Kecskemét – Óbuda

Győr – Dunaújváros

Kecskemét – Veszprém

Dunaújváros - Óbuda                       

 

Október 29. kedd

10.30-tól folyamatosan

Győr – Kecskemét

Veszprém – Dunaújváros

Óbuda - Győr

 

KÉZILABDA                                        Szakágvezető: Horváth Péter

Helyszín:        Veszprém, Városi Stadion

                        8200 Veszprém Wartha Vince utca 3.

A csoport:                                                     B csoport:

                                                          

Veszprém                                                       Kecskemét

Dunaújváros                                                  Pécs

Óbuda                                                            Győr

Október 28, hétfő                      csoportmérkőzések                

             

10.40   Veszprém - Dunaújváros

11.35   Győr - Kecskemét

12.30   Óbuda - Veszprém

13.25   Pécs - Kecskemét

14.20   Óbuda - Dunaújváros

15.15   Győr - Pécs

Október 29. kedd                       helyosztó mérkőzések           

  9.30   A III. - B III.                                                           

10.30   A II. -  B II..                                                            

11.30   A I. -  B I.

 

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS          Szakág vezető: Szentessy Balázs, Mihály András

Helyszín:        Veszprém, Városi Stadion

                        8200 Veszprém, Wartha Vince utca 3.

 

Október 28, hétfő           csoportmérkőzések:

A csoport:                                                     B csoport:

Óbuda                                                            Pécs

Dunaújváros                                                  Kecskemét

Veszprém                                                       Győr

      

10.00   Veszprém - Dunaújváros                  

11.00   Pécs – Győr                                      

12.00   Dunaújváros – Óbuda                                             

14.00   Kecskemét - Pécs                             

15.00   Veszprém - Óbuda                           

16.00   Kecskemét - Győr                                                   

Október 29. kedd                       helyosztó mérkőzések: 1 pálya

9.00     AIII. – BIII.

10.00   AII. – BII.

11.00   AI. – BI.

 

NŐI KOSÁRLABDA                   Szakág vezető: Naményi Mikós, Szentessy Balázs

                                                            

Helyszín:        Pannon Egyetem Tornacsarnok

                        8200 Veszprém, Egyetem utca 10. C. épület

                                                          

Pécs                                                               Kecskemét

Veszprém                                                       Győr

Óbuda                       

Október 28. hétfő       

10.00               Veszprém - Pécs

11.00               Óbudai - Kecskemét

12.00               Győr- Veszprém

13.00               Óbudai - Pécs

14.00               Győr– Kecskemét

15.00               Veszprém - Óbudai

16.00               Kecskemét - Pécs

17.00              Győr- Óbudai

18.00               Veszprém - Kecskemét

19.00               Győr – Pécs

Október 29. kedd           helyosztó mérkőzése

8.00                 A III. – B III. Férfi Mérkőzés          

9.00                 A II. - B II.     Férfi Mérkőzés

10.00               A I.- B I.         Férfi Mérkőzés

 

FÉRFI KOSÁRLABDA                    Szakágvezető: Naményi Mikós, Szentessy Balázs

                                                                            

Helyszín:        Belvárosi Tornacsarnok

8200 Veszprém, Kádár utca 1.

$1A.    csoport                                  B. csoport

$11.      Győr                                       1. Kecskemét

$12.      Pécs                                        2. Óbuda

$13.      Dunaújváros                           3. Veszprém

Október 28. hétfő        csoportmérkőzések        

11.00               Győr - Dunaújváros

12.00               Veszprém - Óbuda

13.00               Pécs - Győr

14.00               Kecskemét - Veszprém

15.00               Dunaújváros - Pécs

16.00               Óbuda – Kecskemét

Október 29. kedd                       helyosztó mérkőzések

A Pannon Egyetem Tornacsarnokában

9.00     A III. – B III. fi. Mérkőzés              

10.00   A II. - B II..    fi. Mérkőzés              

11.00   A I.- B I.         fi. Mérkőzés              

 

SAKK                                  Szakág vezető: Geröly József

Helyszín:        Pannon Egyetem, B épületi konferencia terem

                        8200 Veszprém Egyetem utca 10. B. épület

                        Veszprém                               Kecskemét

                        Óbuda                                    Győr

Október 28. hétfő                 

10.30   Veszprém – Óbudai Egyetem           

13.30   Győr - Kecskemét                             

16.00   Győr – Óbudai Egyetem                   Kecskemét - Veszprém         

Október 29. kedd                 

  8.30   Veszprém – Győr

11.00   Óbudai Egyetem – Kecskemét          

 

 

 

Infoblokk2 ESZA egyes

kotelezo logo uszt nagy

Facebook