Testnevelési és Sport Intézet

MEFOB 2009

Név

Sportág

Sportnem

Eredmény

Búcsú Dénes

3000m

Atlétika

II.

Dániel Balázs

10km gyaloglás

Atlétika

III.

Dobos Máté

Kalapácsvetés (7,26kg)

Atlétika

I.

Kovács Eszter

Gerelyhajítás

Atlétika

III.

Lévai Dóra

Kalapácsvetés

Atlétika

II.

Nagy Mónika

 

Atlétika

I.

A” csapat: Fazekas Tamás, Fazekas Gergő, Sáska István, Szeghalmi Mária

     
 

Evezős ergométer

II.

     
     

Takács Ákos

Férfi egyéni

Evezős ergométer

III.

Fábián Anita

Női egyéni

Evezős ergométer

I.

Szeghalmy Mária

Női egyéni

Evezős ergométer

II.

Kiss László

81 kg

Judo

I.

PE női

 

Kézilabda

III.

Sógorka Zsolt

 

Sportlövő

I.

Tobak Eszter

 

Strandröplabda

II.

PE női

 

Strandkézilabda

III.

MEFOB 2008

Név

Sportág

Sportnem

Eredmény

Ádók Roland

5000 m futás

Atlétika

II.

BadissAnissza

5000 m 

Atlétika

III.

BadissAnissza,

1500 m 

Atlétika

II.

Doma Csaba

800 m futás

Atlétika

III.

Férfi PE

Pontverseny

Atlétika

III.

Gulyás Ádám

MTB kategória:

Országúti kerékpár

II.

Horváth Zoltán

 

Országúti kerékpár

II.

Jónás Jácint

73 kg

Judo

II.

Kelemen Bernadett

7,9 km

Tájfutó

I.

Kiss Áron

3000 m akadály

Atlétika

II.

Kovács Eszter

gerelyhajítás

Atlétika

II.

Lévai Dóra

kalapácsvetés

Atlétika

III.

Minczér Albert 

3000 m akadály

Atlétika

I.

Nagy Mónika,

1500 m 

Atlétika

I.

Nagy Mónika,

5000 m 

Atlétika

I.

Németh Attila

szabadfogás 120 kg

Birkózó bajnokság

II.

Németh Attila

kötött fogás 120 kg

Birkózó bajnokság

III.

Női PE

Pontverseny

Atlétika

II.

PE

Férfi

Strandkézilabda

III.

PE

 

Floorball

II.

PE

férfi tőr

Vívóbajnokság

III.

PE

 

Röplabda bajnokság

III.

PE

női

Labdarúgás regionális döntő

II.

PE

vegyes

Röplabda regionális döntő

II.

PE

női

Kosárlabda

II.

PE

női

Kosárlabda regionális döntő

I.

PE: BadissAnissza, Volák Adrienn, Nagy Mónika, Lakos Borbála

     
     

4x400 m

Atlétika

III.

     

PE: Gulyás Ádám, Tóth András, Dolezsai Balázs

     
 

Mountainbike

II.

     
     

Strenner Judit

súlylökés (4kg)

Atlétika

II.

Strenner Judit

diszkoszvetés

Atlétika

III.

Szili Balázs

5000 m futás

Atlétika

I.

Szollár András

 

2. Sportlövő Világbajnokság

II.

Takács Dávid

100 m férfi futás

Atlétika

I.

Teke Gábor

Kalapácsvetés (7,25 kg)

Atlétika

II.

Váczi Krisztina

 

Duatlon

II.

Volák Adrienn

távolugrás

Atlétika

III.

Eredmény

Női Kosárlabda Egyetemi Bajnokság

Időpont

Hazai Csapat

Vendég Csapat

Eredmény

2014.11.04.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

SZoESE

 55-102

2014.11.11.

Közgáz SC és DSK

Pannon Egyetem-Petőfi SE

94-37 

2014.11.25.

Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

Pannon Egyetem-Petőfi SE

 

2014.12.01.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

ÁOK Petõfi SE

 

2014.12.02.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

TFSE

 36-126

2014.12.15.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

UNI Gyõr-Széchenyi KA

 

2015.02.02.

UNI Gyõr-Széchenyi KA

Pannon Egyetem-Petőfi SE

 81-71

2015.02.11.

SZoESE

Pannon Egyetem-Petőfi SE

 

2015.02.16.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

Közgáz SC és DSK

 

2015.03.02.

Pannon Egyetem-Petőfi SE

Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

 

2015.03.09.

ÁOK Petõfi SE  

Pannon Egyetem-Petőfi SE

 

 Férfi Kosárlabda Egyetemi Bajnokság

Időpont

Hazai Csapat

Vendég Csapat

Eredmény

2014.11.04.

PE Veszprémi KK

SZoESE

 65-92

2014.11.11.

Közgáz SC és DSK

PE Veszprémi KK

 94-57

2014.11.25.

SMAFC

PE Veszprémi KK

 72-52

2014.12.01.

PE Veszprémi KK

ÁOK Petõfi SE

 

2014.12.02.

PE Veszprémi KK

TFSE

 82-59

2014.12.09.

TFSE

PE Veszprémi KK

 70-71

2014.12.15.

PE Veszprémi KK

Széchenyi István Egyetem

 

2015.02.02.

Széchenyi István Egyetem

PE Veszprémi KK

 

2015.02.11.

SZoESE

PE Veszprémi KK

 

2015.02.16.

PE Veszprémi KK

Közgáz SC és DSK

 

2015.03.03.

PE Veszprémi KK

SMAFC

 

2015.03.07.

ÁOK Petõfi SE  

PE Veszprémi KK

 
NAPTÁR
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Tovább a naptárhoz...

Infoblokk2 ESZA egyes

kotelezo logo uszt nagy

Facebook