Sportedző tanfolyam 2017/2018

Sportedző (akrobatikus rock'n'roll)

Sportedző (aerobik)

Sportedző (vízilabda)

A képzés elvégzése után várhatóan, 2018. június-július hónapban a sikeres modulzáró vizsga birtokában állami végzettséget adó OKJ-s sportedző-sportoktatószakmai vizsgát tehet a hallgató.

A képzés költségeit (várhatóan 195.000.-Ft  ) kamatmentes részletekben lehet fizetni!

Bemeneteli feltételek:

•  érettségi bizonyítvány
  •                egészségügyi alkalmasság
  •                sportági jártasság
  •                küzdősportokban öv- dan fokozat

Képzés moduljai:

1. Foglalkoztatás I-II., Munkahelyi egészség és biztonság

2. Pedagógiai, pszichológiai és kommunikációs alapok

3. Egészségügy és elsősegélynyújtás

4. Edzéselmélet és gimnasztika

5. Szervezés és vállalkozás alapjai

6. Sportági alapok

7. Sportedzői szakismeretek

A hallgatóknak a képzés során minden modulból záróvizsgát kell tennie. A modulzáró vizsga minimum 51%-os teljesítése feltétele a szakmai záróvizsgának.

Az OKJ-s szakmai vizsga három részből áll:

•            szóbeli
  •            gyakorlati
  •        sportági edzésterv

A sikeres szakmai záróvizsga után a hallgató EUROPASS bizonyítványt kérhet több nyelven, melyet az Európai Unió elfogad.

Jelentkezni és érdeklődni lehet:

Veszprémi Egyetemi Sport Club       Veszprém, Egyetem utca 10.

Starhon Katalin e-mail:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.    20/4900428

Bankóné Ürményi Carmen    email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.          88/624-374

A jelentkezési lap letölthető és személyesen vagy online elküldhető:

Jelentkezési lap letölthető itt: jelentkezesi lap